Kim jesteśmy

W SCORPION EYEWEAR wierzymy, że innowacja jest jednym z kluczy do sukcesu w biznesie. Wiemy jednak także, jak ważne są tradycyjne wartości, takie jak zrównoważona ścieżka rozwoju, uczciwość, partnerstwo i elastyczność w relacjach z klientami. Dzięki temu od lat budujemy sukces SCORPION EYEWEAR na mocnym, niezachwianym fundamencie, a naszym partnerom możemy oferować okulary przeciwsłoneczne i oprawy korekcyjne najwyższej jakości. Dostarczamy produkty spełniające surowe normy, powstające w przyjaznych warunkach i odpowiadające zróżnicowanym potrzebom funkcjonalnym oraz estetycznym. Z myślą o satysfakcji naszych klientów stworzyliśmy sześć marek, które w pełni zaspokajają zapotrzebowanie na zgodne z trendami, atrakcyjne i wytrzymałe oprawy wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Zachęcamy do osobistego przekonania się o jakości produktów SCORPION EYEWEAR – niezmiennie doskonałych od 2003 roku.

Nasz zespół

Jakość certyfikaty i nagrody

Referencje

W ciągu dekady naszej działalności zyskaliśmy zaufanie oraz wiarygodność w oczach naszych partnerów. Niezwykle cieszymy się z pozytywnych opinii, jakie otrzymujemy niemal każdego dnia e-mailem, przez nasz profil firmowy na FaceBooku, jak i pocztą tradycyjną. Każde dobre słowo popycha nas do jeszcze bardziej skutecznego działania. Dziękujemy!

Bardzo niebanalne projekty, mi od razu
przypadły do gustu. Ciekawe łączenia kolorów z kształtem oprawek. Kupowałam sobie i mężowi.
Ela Maciuszek, 17 października 2017

Media

Okulary przeciwsłoneczne i oprawy korekcyjne oferowane przez SCORPION EYEWEAR są modnymi i atrakcyjnymi akcesoriami. Dlatego często i regularnie pojawiają się w mediach poświęconych trendom i lifestyle’ow.

Współpraca

Jako producent opraw okularowych działamy na rynku B2B, współpracujemy z Optykami i salonami optycznymi.
Od lat budujemy trwałe relacje biznesowe. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, nawiązujemy z nimi relacje oparte na partnerstwie, zaufaniu i szacunku. Nasi Klienci otrzymują od nas na co dzień szerokie wsparcie marketingowe, sprzedażowe oraz szkoleniowe. Dzięki temu mogą podnosić swoje wyniki finansowe.
Mamy wypracowane standardy współpracy handlowej oraz obsługi klienta. Przejrzysty system zarządzania relacjami z Klientami buduje naszą przewagę konkurencyjną.
Współpracujmy z blisko 3000 salonów na terenie całego kraju. Nasz zespół działa także prężnie poza granicami Polski, dzięki czemu pracujmy obecnie na 28 rynkach zagranicznych.
Budujemy partnerskie, stabilne relacje z Klientami, to sprawia, że wielu Optyków jest z nami od początku naszej działalności!


Informacja o projekcie